Sakarya Mantolama Firmaları
Firma Profili : HAKKIMIZDA 2000 Yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran Güney Yapı'nın yeni markası GNYAPI, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir. Güney Yapı'nın kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi yapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren yeni markamız GÜNEYYAPI, iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır. Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında GNYAPI, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir. Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini GNYAPI güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır. Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan GNYAPI, yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir. VİZYONUMUZ Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak. MİSYONUMUZ Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile; Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır, Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek, Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar. DEĞERLERİMİZ Saygı Birlik Sürekli Gelişim Fark yaratmak Takdir Çevreye Duyarlılık
Ürünler : mantolama boya yalıtım izalasyon çatı aktarma
Adres : dlmen mah mimar sinan cad no36/6erenler
Telefon : 02642417633
Firma Profili : DEKORASYON İÇ MİMARLIK VE PROJE UYGULAMALARI
Ürünler : İÇDIŞ CEPHE BOYA,MANTOLAMA,SÖVE, DEKORATİF SIVALAR, İÇDIŞ MİMARLIK
Adres : Cumhuriyet Mah. Tül Sk. Osmanlı Apt No:27 Adapazarı/ Sakarya
Telefon : 0 264 270 12 62
Firma Profili : firmamız temelden çatıya kadar olan tüm yapı detaylarında profesyonel çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.
Ürünler : TERRACO-PAKSİDİNG-WAGNER-PAKBOARD-PAKPEN
Adres : çayiçi mah.izmit cad.no10 sapanca/sakarya
Telefon : 0264.5821456
Firma Profili : Wallmerk Sakarya Ana bayii olan firmamız arsadan anahtar teslim taahhüt işleri,Isı-Su-Ses-Yangın izolasyon uygulamaları malzeme satışı,Yapı Kimyasalları satışı,Yenilenebilir enerji sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir.
Ürünler :
Adres : semerciler mah fabrika cad.no:42 Adapazarı/Sakarya
Telefon : 2642701340
Firma Profili : 1987 yılından bu yana akyazı da faaliyet gösteren firmamız bina yalıtım malzemeleri-iç ve dış dekoratif yapı sistemleri üretimi ve montajı olarak hizmet vermektedir.
Ürünler : SÖVE-KARTONPİYER-SİLMELER-HARPUŞTALAR-DENİZLİKLER-PAYANDALAR-SÜTUNLAR-YALIBASKI-KÖŞE TAŞLARI-FUGALI PANEL ÜRETİM VE İMALATI VE MONTAJI
Adres : Fatih mah.ada cd.no 95 akyazı /sakarya
Telefon : 02644184110
Firma Profili : MANTOLAMA VE YALITIM
Ürünler : İZOCAM ,WEBER,YKS,
Adres : BELEDİYE İŞHANI NO :23 KARASU SAKARYA
Telefon : 0267181481
Firma Profili : 10 YILDIR SAKARYA'DA HİZMET VERMEKTE OLUP, EN SON TEKNOLOJİ VE ÜRÜNLERİ TAKİP EDEREK PROFESYONEL EKİBİ İLE EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTADIR.
Ürünler : MANTOLAMA, SİDİNG, ISI SES YALITIMI, HEKİM YAPI-FİBERCEMENT-TÜRKSİDİNG
Adres : çark caddesi semerciler mah. yavuz sok. no:7 kat 2 daire 9 sakarya
Telefon : 0264 270 1960 - 61 -62
Firma Profili : FİRMAMIZ 1972 YILINDAN BU YANA YURDUN ÇEŞİTLİ İL VE İLÇİLERİNDE İNŞAAT - TAAHHÜT ÜZERİNE HER TÜRLÜ FALİYETLER GÖSTERMİŞ OLUP AYNI ZAMANDA DEKORASYON ÜZERİNE BOYA - BADANA İŞLERİ VE MANTOLAMA (XPS,EPS,GRİ EPS,TAŞ YÜNÜ, CAN YÜNÜ, YAPI KİMYASALLARI, SÖVE, KAR SİLME) İŞLERİ YAPMAKTADIR. FİRMAMIZ "KALİTE BİR EKİP İŞİDİR, BAŞARIYA GÖTÜRÜR" FELSEFESİ İLE EKİBİNİ ÇEŞİTLİ ELEMELERDEN GEÇİRİP ÜSTÜN EKİP VE EKİPMANLARI İLE İNŞAAT ÜZERİDE HİZMETLERİNİ SUNMAKTADIR.
Ürünler : XPS,EPS,GRİ EPS,TAŞ YÜNÜ,CAN YÜNÜ,YAPI KİMYASALLARI,SÖVE,KAR SİLMELERİ
Adres : ATATÜRK BUL. DEĞİRMENHAN SK. DEĞİRMENHAN APT. C BLOK NO:5 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : (264) 282 34 68

Sakarya Mantolama Şirketleri'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.