Çanakkale Mantolama Firmaları
Firma Profili : ALTEM TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir. Belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.
Ürünler : dış cephe kaplama, yalıtım ve izolasyon
Adres : ismetpaşa mah. atatürk cad. nusret kutlu işmerkezi kat 4 d 78
Telefon : 02862131528
Firma Profili : Isı yalıtımı, estetik öğelerle de birleştirilerek, şehrin kimi zaman tarihi dokusuna uyumlu dekoratif dış cephe sistemlerini uygulamak Uzman ve yetişmiş mühendis kadrosu ile AR-GE Sistemli bir çalışma politikası izlemektedir. Amacımız müşterilerimize kaliteli, düşük maliyetli seri ve standart üretimler sunabilecek düzeye ulaşarak, sektörde lider olmaktır.
Ürünler : Mantolama, dış cephe kaplama, doğalgaz, tesisat, su izalasyon,
Adres : ismetpaşa Mah.Hasan Mevsuf Sok. No:51/c
Telefon : 0 286 212 01 17
Firma Profili : ÇANAKKALE MERKEZDE KALİTELİ EKİPMAN VE GARANTİLİ MALZEME VE İŞÇİLİKLER İLE DIŞ CEPHE MONTALA İŞLERİ TARAFIMIZDAN YAPILMAKTADIR
Ürünler : DIŞ CEPHE MONTALAMA, SİDİNG, ISI YALITIMI, YALI BASKI, SÖVE, pvc kapı pencere sistemleri, SATILIK DAİRELER SAHİBİNDEN,
Adres : BARBAROS MAH.ŞEHİT GÜROL CAD NO2/C ÇANAKKALE MERKEZ
Telefon : 0286 214 30 95
Firma Profili : FİRMAMIZ ÇANAKKALE VE BÖLGESİNDE MAVİ KALE DIŞ CEPHE MANTOLAMA SİSTEMLERİ BAYİSİ OLUP HER TÜRLÜ MONTOLAMA ISI YALITIMI TEMELDEN ÇATIYA ZEMİNDEN DUVARA BOYA KAPLAMA YALITIM İŞERİ YAPMAKTADIR. BİZDEN FİYAT ALMADAN KAPLAMA YALITIM YAPTIRMAYIN ARAYIN GÖRÜŞELİM BİZ GELELİM SORUNLARI ÇÖZELİM.
Ürünler : MANTOLAMA YALITIM SİDİNG ISI YALITIMI HIRDAVAT BOYA NALBURİYE VB ÜRÜNLERİYLE HİZMET VERMEKTEDİR. UYGUN FİYAT KALİTELİ HİZMET BİZDEDİR. YALITIMIN TEK ADRESİ
Adres : NAMIKKEMAL MAH.KÖPRÜ BAŞI CAD. NO:79/1
Telefon : 0 286 210 00 94
Firma Profili : Mantolama,boyabadana, mutfakbanyo dolabı, zemin döşeme, tadilat, tamirat, restorasyon.
Ürünler : parke, fayans,boya, sıva,alçıpan, kartonpiyer, asma tavan, duşakabin,vitrifiye
Adres : ismetpaşa mh.asafpaşa cd. özgen apt.no:45-1
Telefon : 02862129151
Firma Profili : Çelik ve Prefabrik yapılar, İç ve dış cephe boya, Mantolama, Çatı ve Teras yalıtımı, dış cephe kaplama (Taş, Shiding, Ahşap.. V.s.) yapmaktayız.
Ürünler : Çelik konut, prefabrik konut, XPS, Nem bariyeri, Tywek, Membran, Stone Wrap Kültür Taşı, Smart Sistem Ahşap Dış Cephe Kaplaması, Cam yünü, Alçıpan, Betopan, v.s.
Adres : Barbaros Mah. Troya Cad. No:72Çanakkale/17100
Telefon : 286 2184000
Firma Profili : şömine restorasyon ısıyalıtımı binayalıtım sistemleri
Ürünler : filli stroton mavikalor mopar karsis
Adres : m.aksekili sok. 271 biga
Telefon : 02863167555
Firma Profili : DIŞ CEPHE MONTALAMA ISI İZOLASYON MAKİNA UYGULAMALI ALÇI SIVA SERAMİK YER KAPLAMA
Ürünler :
Adres : İstiklal Mahallesi Güven Sokak no:32 ÇAN/ÇANAKKALE
Telefon : 02864167658

Çanakkale Mantolama Şirketleri'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.