Bolu Mantolama Firmaları
Firma Profili : Isı yalıtım (mantolama), Su yalıtımı, Ses Yalıtımı, Yeni Bina, Bina Tadilatı ve İnşaat Malzemeleri sektörünün öncüsü olarak BOLU' da faaliyet göstermekteyiz.
Ürünler :
Adres : İhsaniye Mah. Ertuğrul Sok. No:10 BOLU
Telefon : 03742123363 - 03742156064
Firma Profili : Cemil Usta Yapı Çatı İnş. Tic. 2006 yılından beri Çatı sektöründe olan firmamız 2009 başında Flamingo yapı kimyasalları Dış Cephe sektördeki eksikleri ve ihtiyaçları karşılamak ve insanlara daha iyi hizmet vermek adına şirketimiz kurulmuştur. Şirketimiz önceligi eski binaların yenilenmesine (renevasyon) vermiştir. Cemil Usta Yapı İzolasyon İzoder üyeleri ndendir ve izoder komisyonlarında aktif olarak görev almaktadır. Dış cephe mantolama başta olmak üzere çatı, çatı aktarma,dekoratif eksiz yağmur oluğu,baca,dere,pimaş,teras katı,kurt ağzı açma,mebran,şıngıl,ondiline,osb,teras ve çatı izolasyonu,iç cephe boya, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi yapmaktadır. Şirketimiz bu süreç içerisinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre kendini sürekli yenilemiş, Dış Cephe Mantolama8217;da 1 numaralı uygulayıcı firması,sektörün de önde gelen firmalarından olmuştur.
Ürünler : dış cephe mantolama,ısı yalıtım,kiremit,shingle,mebran,ondiline,kurt ağzı,çatı aktarma,her türlü inşaat işleri
Adres : Karamanlı Mah.Konuralp Cad.Gözde Apt. 23/ B BOLU
Telefon : 0374 215 04 29
Firma Profili : ISI YALITIM mantolama (xps. eps .taşyünü). AMERİCAN SİDİNG. THERMO_SİM. THERMO COAT. MAKİNALI ALÇI. MAKİNALI SIVA MATİK. ALÇIPAN.TAŞYÜNÜ. EFEK BOYALAR .TAŞ KAPLAMALARI. NOT. (binalarınız firmamızca önceden autocat proramıyla bitmiş şekilde yapılmaktatır)
Ürünler : ankapor. filli boya capateck dalmacyalı .favori .çbs goya. thermo_sim. thermo coat. remmers
Adres : Cumhuriyet Cad. Karaer Psj yanı no39/7 BOLU
Telefon : 0541 923 71 80.0537 479 15 04.0545 889 15 62.
Firma Profili : MANTOLAMA ALCI BOYA ALCIPAN KARTONPİYER SIDING YALIBASKI ANAHTAR TESLİM İŞLERİNİZ YAPILIR
Ürünler : ALCI BOYA
Adres : BOLU merkez
Telefon : 0541 7912277
Firma Profili : MANTOLAMA Demaş Mühendislik, mantolama, dış cephe yalıtım, proje ve tasarım ekibi 2009 yılı itibariyle Ankara ve Bolu da sektörün içinde aktif olarak yerini almıştır. Kalite ve mühendislik anlayışını ön planda tutan Demaş, yapmış olduğu tüm çalışmalarda tasarım, proje ve uygulamaları bir bütün halinde ele alarak, müşterilerine hizmet vermektedir. Projelerimizde estetik ve fonksiyonelliği ön planda tuttuğumuz tasarım potansiyelimizi ve kendi hizmet gücümüzü bir araya getirdiğimiz çalışmaların tümünde amacımız hep aynı kalite, titizlik ve özveri ile yaşadığımız mekanlara komple değer katmaktır. Firmamız sayesinde, yeni nesil mantolama bundan sonra çok daha kaliteli ve güvenle ayağınıza geliyor. Yaşadığınız mekanların değerine değer katarken, Demaş ayrıcalığı ile kafanız sakin, cebiniz mutlu ve kaliteniz sürekli olur. Demaş, girişimci ruhunu kurulduğu ilk günden beri koruyarak teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu her sektörde lider durumda olmayı temel amaç edinmiştir. Bu hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı bir takımı modern insan kaynakları felsefesi ile oluşturmak ve geliştirmek için özveriyle çalışır. Dinamik sektör koşullarını bir avantaja dönüştürmek için gerekli olan hızlı veri akışı çabuk karar verme için en son bilişim teknolojilerini kullanmaya öncelik olarak belirlemiştir. Demaş kendi sektörünün önemli bir bölümünü teşkil eden dış cephe ısı yalıtım, yani mantolama alanında hizmetlerini başarıyla sürdürmaektedir. Dış cephe ısı yalıtımında kendi kurduğu uzman ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere her faaliyet alanında olduğu gibi mantolama alanında da mutlak uygun fiyat politikası, titizlik ve kalite hizmet anlayışı içinde hizmet vermeyi sürdürecektir.
Ürünler : Mantolama, Isı Yalıtım, Doğalgaz
Adres : Büyük Cami mah. Parti sok. Yıldız Pasajı No:15 Vakıfbank Arkası, BOLU
Telefon : 374-213-2023
Firma Profili : ÇATI VE İZALASYON MANTOLA DEKORASYON MUTFAK DOLABI SERAMİK ALÇI VE MAKİNALI ALÇI PVC DOĞRAMA ÇELİK KONTRÜKSİYON DUŞAKABİN KAT KARŞILIĞI YAPILAR PEYZAJ KÜTÜK EV.
Ürünler : FİLLİ BOYA. MARŞAHAL. REMMERS SU ISI YALITIMI ADO PEN PLASPEN ANKOPOR KARSİS
Adres : şenel sok.şaziye hanım apt.no.25/13.BOLU
Telefon : 0532 413 80 45
Firma Profili : Ontime Yapı Dekorasyon; olarak 1996 yılında Muğla Bodrum'da başlayan yapı dekorasyon ve alçı izolasyon, asma tavan, taş yünü, pak siding, duvar kağıdı, mermer ve seramik, her türlü boya işleri serüvenimiz, Bodrum Barlar sokağı, Lives mağazalarında taş dekorasyon, alçıpan asma tavan ve komple boya işleri ile devam etti. Bodrum Sezer Otel;Bodrum Sezer Otel; iç-dış boya, giriş asma tavanları, patina eskitme ve mermer boyaları, İbrahim Tatlıses Otel; iç dış boya tadilat, taban traverten döşemeleri, Gumbet Otel; iç-dış boya, tadilatı ve çatı su izolasyonu, Taksim Palas Otel; iç alçı sıvaları, iç boyaları dış cephe boyası, Samura Otel ve Bitez Otel; iç alçısı, iç boyası, dış boyaları, mermer döşeme, slim işleri, Bodrum Barlar Sokağında-Sokak Bar; iç taş dekorlar, dans pistinin yapımı, Bodrum Halikarnas Disko ve Gumbet Bar; iç dış dekorasyonu, Bodrum Ziraat Bankası ve İzmir Ziraat Bankası şubelerinin dekorasyonu ile geçmiş zamanda verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. 2005 yılından itibaren güzel ilimiz Bolu ve bölgesinde aynı iş serüvenizim Bodrum'daki başlamış olduğumuz dekorasyon işleri ile beraber binalarda ısı yalıtım, iç-dış komple boya ve kaplama işlerimiz devam etmektedir. Ontime Yapı Dekorasyon olarak, siz müşterilerimize kaliteli hizmet, uygun maliyet sunarak, iyi hizmet vermeyi kendimize hedef edindik. Bu çalışma prensibi doğrultusunda siz değerli müşterilerimizle beraber YAPI DEKORASYON hizmetlerini vermeye devam edeceğiz.
Ürünler : Dış cephe izolasyonŞirketimiz inşaat ve yapı sektöründe edindiği deneyim ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize kalite ve güvence ile sunmaya çalışmaktadır. İnşaat ve yapı sektöründe edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ışığında aşağıdaki hizmetleri vermekt
Adres : Sağlık Mahallesi M.Zekai Koropa Bulvarı No:41/19 BeYGaZ ALTI BOLU
Telefon : 0 374 212 42 14
Firma Profili : Çatı-izlasyon ve hazır yapı malzemeleri sektöründe faalıyet göstermekte olan fırmamız Bolu merkezde bulunmaktadır.
Ürünler : BTM-ODE-AUSTROTHERM-LAFARGE/DALSAN-ATERMİT-STAR PLASTİK-HEKİM YAPI Bayiliklerini yapmaktadır..
Adres : Gölyüzü mh çayırpınarı sok no 17 BOLU
Telefon : 3742157395

Bolu Mantolama Şirketleri'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.